Wyniki Szkolnego Konkursu Matematycznego „Zadanie Tygodnia” dla uczniów klas piątych.

Wyniki Szkolnego Konkursu Matematycznego

„Zadanie Tygodnia” dla uczniów klas piątych.

Od 1.10. 2020 r. do 25.01.2021 r. odbywał się w naszej szkole szkolny konkurs matematyczny dla uczniów klas piątych „Zadanie tygodnia”.W każdy poniedziałek nauczyciel matematyki przekazywał osobom chętnym jedno zadanie, które należało w domu samodzielnie rozwiązać i rozwiązanie oddać nauczycielowi. Rozwiązanie miało być zaprezentowane w sposób czytelny, estetyczny i przedstawiać: tok rozumowania, wszystkie niezbędne obliczenia i odpowiedź. Konkurs został rozstrzygnięty w lutym. Była brana pod uwagę ilość poprawnie rozwiązanych zadań oraz sposób prezentacji rozwiązania.

W konkursie wzięło udział 16 uczniów klas piątych.

I miejsce Aleksandra Pacan kl. V b

II miejsce Maciej Bandurski kl. V b

III miejsce Klara Kowalska z kl. V b

wyróżnienie:

Jan Dąbrowski kl.Va

Zuzanna Sławuta kl.Va

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Uczniowie otrzymają dyplomy i nagrody. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Alicja Miedzińska