#ErasmusDaysPoland - prezentacja projektów Erasmus+ i POWER realizowanych w Szkole Podstawowej nr 31 im. Orła Białego w Częstochowie

W dniach 10-13 października w całej Polsce obchodzimy Dni Programu Erasmus+ #ErasmusDaysPoland.
10 października 2019 r. w Regionalnym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli "WOM" w Częstochowie odbędzie się prezentacja  projektów Erasmus+ i POWER realizowanych w Szkole Podstawowej nr 31 im. Orła Białego w Częstochowie.

Kiedy: 10 października 2019. CZWARTEK godz. 13.00-14.30

Gdzie: RODN „WOM” w Częstochowie sala 244

Dla kogo: nauczyciele języka obcego oraz wszyscy zainteresowani nauczyciele

O czym będzie:

W trakcie warsztatów nauczyciele SP nr 31 podzielą się swoimi doświadczeniami związanymi z realizacją programów Erasmus+ Akcja KA2 Współpraca Szkół oraz KA1 Ponadnarodowa Mobilność Kadry Edukacji Szkolnej.

Temat spotkania obejmuje zagadnienia:

- przygotowanie wniosku,

- realizacja zadań w trakcie roku szkolnego,

- mobilność i upowszechnianie rezultatów,

- sposoby wsparcia nauczycieli przez RODN „WOM” w Częstochowie w realizowaniu projektu i upowszechnianiu jego rezultatów.

Spotkanie będzie mieć formę warsztatów, w trakcie których uczestnicy spróbują wypracowywać własną koncepcję projektu.

Przypominamy Państwu o konieczności wypełnienia karty zgłoszenia na ww. warsztaty: https://kartazgloszenia.womczest.edu.pl/

Serdecznie zapraszamy!